Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Erkek Pantolon Ayakkabı Kombinleri

Erkek Pantolon Ayakkabı Kombinleri

Erkek Pantolon Ayakkabı Kombinleri

Bir kombin oluşturulacağı zaman renge göre mi yoksa tarza göre mi seçim yapılacağı hep karıştırılan bir konudur. Bazı durumlarda her ikisinin de göz önünde bulundurulması gerekir. Çünkü doğru kombin yapılmadığı zaman ortada çıkan görünüm bir şıklık değil, göz kirliliği olacaktır. Her giyimde olduğu gibi erkek giyim ürünlerinde de çokça çeşitlilik vardır. Özellikle hangi ayakkabı modeli, hangi pantolonun altına giyilir merak edilen sorulardan yalnızca bir tanesidir. Bunun için sizlere ipucu verebilecek erkek pantolon ayakkabı kombinleri hazırladık. Erkek giyim bayilik için irtibata geçiniz. 0212 4582525

Erkek Pantolon Ayakkabı Kombinleri İpuçları

Tarzımıza uygun ayakkabıları, gömlekleri, pantolon ve ceketleri kolayca gardırobumuza ekleyebiliyoruz. Ancak bu parçaları birleştirmek işleri biraz karmaşık hale getirebiliyor. Hem spor hem de klasik olarak kullanabileceğiniz bir loafer ayakkabınız varsa, onu kullanmadan önce pantolon paçası ile ayakkabı tabanı arasındaki boşluğa dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü ayakkabı üzerine gelebilecek bir pantolon fazlalığı, bütün stili mahvedebilir. Erkek pantolon ayakkabı kombinleri için loafer spor tarzı bir ayakkabı kullanacaksanız, bilekte biten bir pantolon modeli seçmelisiniz. Canvas ya da chino pantolonlar ideal tercihlerden birkaçıdır.

Spor şıklığı seven beylerin erkek pantolon ayakkabı kombinleri için tercih ettikleri en önemli parçalardan biri de kot pantolondur. Yine kot pantolonun cinsine, kumaşına, paça boyuna ve şekline göre ayakkabı tercihi değişen bir faktör olarak göze çarpar. Basketbol ve krampon gibi saha ayakkabıları kesinlikle kotlarla kullanılmamalıdır. Bunun için yine loafer ya da yürüyüş, günlük kullanımlar için uygun olan spor ayakkabılar tercih edilebilir.

Klasik Pantolon İçin Hangi Ayakkabı Tercih Edilmelidir?

Ofis şıklığının en önemli parçalarından olan klasik pantolonlar için tercih edilecek ayakkabılar için günümüzde çeşitlilik oldukça fazla. Her ne kadar eskiden düz deri ya da rugan sivri burun klasik ayakkabılar tercih ediliyor olsa da bunu spor, günlük bir ayakkabı ile de kombin edebilmek mümkündür.

Siyah bir kumaş pantolon altına en iyi tercih siyah bir klasik ayakkabıdan yana olmalıdır. Ancak gri, pantolonu biraz solgun gösterdiği için, taba rengi gibi canlı tonları tercih edebilirsiniz. Önde bulunan bağcıkları ile spor bir havaya sahip olan düz renk ayakkabılar, klasik takımların altına rahatlıkla kullanılabilir.

Bir yanıt yazın

Top