Buradasınız
Ana Sayfa > Araç Teknoloji > 2 el araç ekspertiz fiyatları

2 el araç ekspertiz fiyatları

2 el araç ekspertiz fiyatları, Oto reçete 0212 6190909

Küçükköy Oto Ekspertiz

Oto ekspertiz istanbul, oto ekspertiz küçükköy, Gaziosmanpaşa oto ekspertiz, Gaziosmanpaşa araç ekspertiz

Yılların verdiği tecrübe ile ekibimizde bulunan son sistem araç ve gereçler ile birlikte size sunulan araçların ekspertizini profesyonel ekibimiz tarafından incelikle garanti altına almaktadır. ikinci el araç alırken yanılmayın Oto Reçete firması ile mobil olarak hizmet vermekteyiz. Alacağınız ikinci el aracın kontrollerini yaptırabileceğiniz İstanbul ilinin en Avrupa yakasında bulunan merkezimize ziyarette bulunun, profesyonel araba ekspertiz merkezine sizleri bekleriz. Küçükköy oto ekspertiz merkezine gelerek beğendiğiniz araca geçmişte meydana gelmiş olabilecek kaza, tutanak ve hasarları servisimizde bulunan son sistem ekipman ile tespitini yapıyoruz. İkinci el otomobil alım satımlarında daha önce hiç tanımadığınız bir kişiye güvenmek bir hayli sizin için zor olacaktır. Satıcının size aracında hiç bir kaza, arıza veya sorunun olmadığını söylemesi oldukça sık karşılaşılan bir durum, kesinlikle kulaktan dolma laflara itibar etmeyin.  İstatistiklere göre araç alım satımlarında satıcının araç hakkında söylediği tespitlerin %20 si doğru olarak sonuçlanmaktadır. Yüksek miktarda ödenen fiyatlar ile  aracı kontrol ettirmeden aldığınız zaman %80 oranında zarar etme durumunuzu göz önünde bulunduruyor.

Küçükköy araba ekspertiz,
Küçükköy araba ekspertiz servisi,

İkinci el Oto ekspertiz işlemini tarafsızlık ilkesin’den çıkmayarak eşit bir yorum ile araç alıcı ve satıcısına gerekli tüm bilgiler oto ekspertiz raporu firma sahibi ile sizlere sunulur.

İnsanların zorlukla kazanarak biriktirdiği paraların bir kısmının zarar uğruna boşa gitmesini istemiyoruz. Gazi Mahallesi oto ekspertiz merkezine aracınızı getirerek detaylı kontrolden geçirebilirsiniz. Bu kontroller doğrultusunda aracınızın Bir çok sistemi ile alakalı bilgiye sahip olacaksınız. Servisimizde çalışan personellerimiz uzmanlık belgesine sahip profesyonel kişilerdir. Böylelikle alacağınız aracın kontrol ve tespitlerini bilir kişi tarafından yapılması sizin için en doğru çözümlerden birisidir.

Küçükköy oto ekspertiz servisi,
Küçükköy oto ekspertiz,

Küçükköy mobil oto ekspertiz,

Seçtiğiniz aracı belki servisimize getirmekte zorluk çekebilirsiniz yada zaman probleminiz olabilir. Küçükköy mobil araç ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracınızın bulunduğu adrese ekibimizi çağırabilirsiniz. Küçükköy mobil ekspertiz ekibimiz aracın bulunduğu konuma gelerek donanımlı cihazlar ile uzman ekibimiz detaylı kontrolleri yapmaya başlarlar. İstanbul Mobil oto ekspertiz işlemi esnasında arabanın bir çok parçası cihazlar yardımı ile gözden geçer.

Oto Reçete Merkezimizde Yapılan test ve kontroller

Küçükköy araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

Kaporta boya ve değişen kontrolü,
Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri,
Motor ve Şanzıman kontrolleri,
Araç alt kontrolü,
Yağ ve akışkan kontrolleri,
Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi,
Yol sürüş testi,
Ön takım ve fren kontrolleri,
İç ve dış araç elektronik kontrolü, ( multimedya, camlar vb.),
Oto Ekspertiz Raporu,
Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok kontrolde sağlanmaktadır. Yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Gazi Mahallesi araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Gazi Mahallesi computest ile aracınız A’dan Z’ye kontrol edilir

Küçükköy oto ekspertiz iletişim

İletişim numaralarımızdan bizi istediğiniz zaman arayabilir ve dilerseniz randevu alarak gelebilirsiniz. Gazi Mahallesi araç ekspertiz servisi her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikli olarak görmektedir.

Oto reçete Araç ekspertiz hizmetleri.

Sultançiftliği Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:50 D:460, 34265 Sultangazi – İstanbul

Küçükköy oto ekspertiz, Küçükköy araba ekspertiz, Küçükköy araç ekspertiz, Küçükköy oto ekspertiz tavsiye, Oto Ekspertiz Küçükköy, Araç ekspertiz Küçükköy, Araba Ekspertiz Küçükköy, Küçükköy 101 nokta ekspertiz, Küçükköy Computest, Küçükköy oto ekspertiz raporu, Küçükköy ekspertiz servisi, Küçükköy oto ekspertiz servisi, car expertise İstanbul, Mobil oto ekspertiz, 2 el araç ekspertiz fiyatları, 2. el araç alırken ekspertiz, 2. el araç ekspertiz raporu,

Bir yanıt yazın

Top